.

.

6COM Uyumlu forHuawei SFP-850nm-1000BASE-SX/LS-SFP-SX/0231A562/SFP, 1.25G SFP Mini Gbic Alıcı-verici Modülü, MMF 850nm 550 m

6COM Uyumlu forHuawei SFP-850nm-1000BASE-SX/LS-SFP-SX/0231A562/SFP, 1.25G SFP Mini Gbic Alıcı-verici Modülü, MMF 850nm 550 m

₺ 13.99

Malların
Sipariş verilebilir

  özellikler Huawei için uyumlu : SFP-850nm-1000 BASE-SX/LS-SFP-SX/0231 A562/SFP-1.25 G-SX
dalga Boyu : 850nm
veri Hızı : 1.25 Gb/s
ulaşmak : 550 m
lif Tipi : MMF
TX Güç (d Bm) : -8 ~-4
Rx Sens. (d Bm) : <-18
DDM/DOM : evet
sıcaklık. aralığı (° C) : 0 ~ 70 not : 1. Normally, biz her için yaklaşık % 60% gerçek değeri ilan edecek Ekspres paket. gümrük vergileri var varsa, bunu ödemek gerekir. biz gümrük vergi ayı olmaz.
2. mal aldıktan sonra, ilk kez ürün görünüm dikkatle kontrol edin, ürün özellikleri ve doğrulama test yapmak ve makineyi kullanmak, herhangi bir sorunuz bulursanız, hemen çevrimiçi hizmeti ulaşın lütfen, biz iade veya değiştirme için uygulayabilirsiniz prosedürleri doğrulama sonra sizin için.
3. We kaynağı tamamen teknolojisi desteği ömür boyu. eğer herhangi bir isteği varsa, biz tatil hariç 24 saat içinde size cevap verecektir.

Temel özellikleri

Uyumlu:
Özelleştirilmiş Markalar
Model Numarası:
6C-SFP-0301D
Marka Adı:
SFPNEXT
Form Type:
SFP
Data Rate:
1.25Gbps
Wavelength:
850nm
Distance:
550m
Interface:
LC duplex
Optical Components:
VCSEL 850nm
Cable Type:
MMF
DDM Support:
Yes
TX Power:
-8~-4dBm
RX Sens:
< -18dBm
Verilen bu kadar mal satın